До уваги шкільних бібліотекарів!

PeHjNCmEpHk

На виконання Указу Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» ряд часописів, серед яких «Шкільна бібліотека», ініціювали проведення у 2016 році Всеукраїнського конкурсу на кращий досвід патріотичного виховання школярів. До участі у ньому на добровільних засадах запрошуються також і шкільні бібліотекарі.
Мета конкурсу – вивчення, узагальнення та поширення досвіду патріотичного виховання учнів у загальноосвітніх навчальних закладах України.

Учасники конкурсу – шкільні бібліотекарі – подають розробки чи сценарії усних журналів, читацьких конференцій, бібліотечних уроків, опис досвіду роботи тощо.
Конкурсні роботи готують в одному примірнику державною мовою і надсилають організаторам у паперовому та електронному вигляді.
Одночасно триватиме конкурс для учнів «Прикрасимо збірки кращого досвіду патріотичного виховання «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» дитячими ілюстраціями». Передбачено три вікові категорії у двох номінаціях.
Автори цікавих та змістовних конкурсних робіт будуть нагороджені почесними дипломами та цінними подарунками.
Конкурс триває з 1 січня до 31 травня 2016 року.
Детальніше про конкурс читайте:
Всеукраїнський конкурс «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення» // Позакласний час. – 2015. – №12. – С.1 - 5.