Місячник шкільних бібліотек

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

misac-bibliotekaraЩороку впродовж жовтня відзначається Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Гасло цьогорічного місячника – „В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи".
На допомогу бібліотекарям закладів освіти області пропонуємо методичні рекомендації та рекомендаційний список літератури, підготовлені співорганізатором заходу – Державною науковою педагогічною бібліотекою ім. В.Сухомлинського.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

01З 1 по 31 жовтня 2017 року Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек»  проходитиме під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».
Загальний науковометодичний супровід організації та проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек здійснюватиме Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та головний координаційний науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України – Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. Сухомлинського.

Методичні рекомендації щодо проведення місячника

Про проведення у шкільних бібліотеках Закарпатської області Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек „Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів”

01

Протягом жовтня 2016 року у шкільних бібліотеках області втретє пройшов місячник шкільних бібліотек, який відбувся під гаслом „Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів”.

Шановні бібліотекарі!

main

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, яке традиційно святкують в Україні в кінці вересня. Це  свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.
Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у  розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань є шкільні бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, шкільні бібліотекарі, допомагаєте учням, освітянам і батьківській громадскості бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині шкільні бібліотеки є тими інформаційними ланками, що забезпечують удосконалення навчально-виховного процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.