Інше

МОН надає перелік навчальної літератури для закладів освіти

lra

Міністерство освіти і науки України інформує, про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2022/2023 навчальному році.

Щодо асистента учня (дитини) в закладах освіти

Міністерством освіти і науки України розроблено Умови допуску асистента учня (дитини) до освітнього процесу для виконання його функцій та вимоги до нього, затверджені наказом МОН від 17.11.2021 № 1236.
Переглянути документ

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти та вчителів

recomend2308

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році, підготовлених спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» і Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в школах у 2022/2023 навчальному році

mr

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України підготували Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу і викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.

Вступ-2022: пояснення щодо реєстрації електронних кабінетів без паперових сертифікатів НМТ (ЗНО)

pojasnnniaКоманда ДП «Інфоресурс» продовжує публікувати відповіді на актуальні запитання щодо вступної кампанії. Сьогодні розглянемо реєстрацію електронних кабінетів без паперових сертифікатів НМТ (ЗНО), а також зміни в конкурсних пропозиціях.

Тривалість відпусток освітян відновлено

Snimok ekrana 2022-53 iВерховна Рада ухвалила законопроект, що врегульовує питання тривалості відпусток педагогічних і науково-педагогічних працівників.
Про це повідомив голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, з посиланням на голосування парламентарів, що відбулося 1 липня.

Сертифікація вчителів 2022: перший етап – тестування – відбудеться 10 вересня

certyficts

 

Міністерство освіти і науки України затвердило Календарний план організації незалежного тестування професійних компетентностей учасників сертифікації педагогічних працівників у 2022 році. Згідно з планом, цьогоріч незалежне тестування вчителів початкової школи відбудеться 10 вересня.

29 липня стартує вступна кампанія 2022

vstup22

Міністерством юстиції України зареєстровано Порядок прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році.
«У 2022 році для вступників до українських закладів фахової передвищої та вищої освіти будуть створені максимально можливі безпечні умови проведення вступної кампанії. Цьогоріч буде проведено Національний мультипредметний тест (НМТ) на здобуття ступеня бакалавра (магістра з медичних та ветеринарних спеціальностей). НМТ відбудеться у формі комп'ютерного онлайн-тестування з трьох предметів (українська мова, математика, історія України). НМТ за кордоном відбудеться в один час із тестуванням в Україні. Для різних спеціальностей будуть встановлені різні вагові коефіцієнти оцінок»,– зазначив Сергій Шкарлет.

Про зарахування дітей до 1 класу

zarah-u-1-klasМіністерство освіти і науки України оприлюднило рекомендаціі щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного часу.
Цьогоріч зарахування здійснюватиметься відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367.

МОН затвердило програму ЗНО для сертифікації учителів

sertyficaciaМіністерство освіти затвердило програму незалежного тестування вчителів початкових класів.
Дана програма визначає зміст тесту і призначена для оцінювання фахових знань та вмінь учителів початкових класів, що проводиться у межах сертифікації педагогічних працівників.