Про виконання протокольного рішення наради від 21 серпня 2014 року

28.08.2014 № 01-20/3558

 

Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації інформує, що 21 серпня 2014 року під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Сича О.М. відбулася нарада щодо підготовки навчальних закладів до 2014/2015 навчального року (лист Міністерства освіти і науки України від 26.08.2014 № 1/9-428).
Протокольним рішенням зазначеної наради зобов’язано:
1. Забезпечити підготовку навчальних закладів до нового начального року до 29 серпня 2014 p., приділяючи особливу увагу питанням:
дотримання вимог санітарно-епідеміологічної безпеки учасників навчально-виховного процесу;
посилення охорони навчальних закладів, особливо в регіонах з підвищеним ризиком екстремістських та терористичних проявів, зокрема під час проведення свята Дня знань;
соціального забезпечення дітей та учнів, переміщених із зони антитерористичної операції, які навчатимуться у закладах освіти.
2. 3абезпечити:
завершення комплектування навчальних закладів педагогічними кадрами;
до 1 вересня організацію регулярного безкоштовного підвезення до місць навчання, роботи і додому учнів та педагогічних працівників, переглянувши у разі необхідності маршрути руху шкільних автобусів.
3. Взяти участь у створенні райдержадміністраціями та міськвиконкомами разом з МВС, СБУ міжвідомчої комісії для посилення громадського порядку у місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів, студентської молоді (дошкільні, загальноосвітні, професійно-технічні, вищі навчальні заклади), забезпечивши оперативне інформування силових та інших структур у разі виникнення екстремістських та терористичних загроз.

Директор департаменту М. Кляп