Загальні новини

Нова українська школа: перехід на наступний рівень

nush-po-24

З 30 травня по 24 червня на базі Закарпатського ІППО відбулося додаткове навчання вчителів 5-х класів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти у 2022/2023 навчальному році. Метою навчання було формування компетентностей учителів різних освітніх галузей згідно з Концепцією „Нова українська школа", упровадження діяльнісних, зокрема ігрових, інтерактивних методів навчання, організація інклюзивного навчання, використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання тощо.

Оприлюднено результати моніторингу впровадження НУШ: реформу підтримують як батьки, так і педагоги, а учні пілотних шкіл мають вищі показники за наскрізними уміннями

nushУ пілотних школах учні мають вищі показники за наскрізними уміннями порівняно з непілотними закладами, а реформу НУШ підтримують як батьки учнів, так і вчителі й керівники шкіл. Такі результати показує перший етап моніторингу впровадження реформи "Нова українська школа", оприлюднений на сайті МОН сьогодні, 7 серпня 2020 року. 

Для керівників НУШ розробили програму підвищення кваліфікації: чого навчатимуть

У січні 2019 розпочнеться навчання тренерів для директорів та самих директорів НУШ в Університеті менеджменту освіти НАПН України. Типова навчальна програма складається з п’яти модулів (по тридцять годин кожен). Її мета – вдосконалити професійні компетентності керівників шкіл і підготувати їх до успішного управління в умовах НУШ.

Навчаємось разом у форматі „відкритої управлінської студії”

02 10

Упродовж 27 – 28 лютого у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” департамент освіти і науки обласної державної адміністрації проводив „відкриту управлінську студію” для керівників усіх закладів загальної середньої освіти, що забезпечують надання початкової освіти, завідувачів районних (міських) методичних кабінетів та працівників, відповідальних за початкову освіту в районі (місті, ОТГ). Такий захід передбачено планом роботи департаменту на 2019 рік.

Обласний інструктивно-методичний семінар у рамках дослідно-експериментальної роботи „Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти”

seminar

20 квітня 2018 року в Міжгірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся обласний інструктивно-методичний семінар у рамках дослідно-експериментальної роботи „Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти”. Його учасниками стали вчителі початкових класів, заступники директорів з навчально-виховної роботи експериментальних закладів загальної середньої освіти та методисти районних (міських) відділів (управлінь) освіти Закарпатської області.

Новій українській школі – бути

narada nush

У рамках реалізації плану заходів із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти „Нова українська школа” 17 січня відбулася нарада з методистами районних (міських) методичних кабінетів та працівниками місцевих органів управління освітою, які відповідають за початкову освіту в районі (місті, ОТГ).

Реалізація нового Державного стандарту початкової загальної освіти

chun 15

У рамках дослідно-експериментальної роботи в контексті Концепції Нової української школи «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» 14 грудня у Чинадіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Мукачівської районної ради відбувся обласний інструктивно-методичний семінар, учасниками якого були учителі початкових класів, заступники директорів з навчально-виховної роботи експериментальних закладів загальної середньої освіти та методисти районних(міських) відділів/управлінь освіти Закарпатської області.