Відбувся фестиваль-конкурс „Учитель року предметів духовно-морального спрямування”

urpdms1

17 березня 2023 на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Учитель року предметів духовно-морального спрямування". З метою привернення уваги українського суспільства до вихователя, вчителя, викладача, який викладає предмети духовно-морального спрямування, сприяння його професійному становленню, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності.

20 педагогів взяли участь у фестивалі-конкурсі. Це-вихователі закладів дошкільної, учителі закладів загальної середньої освіти які викладають предмети духовно-морального спрямування, а саме: „Етика", „Основи християнської етики", „Духовність і мораль в житті людини і суспільства"„ Християнська етика в українській культурі", „Етика: духовні засади", „Людина і світ", „Людина і суспільство", „Релігієзнавство", „Історія релігії", „Психологія релігії та інші, або цікавляться проблемами духовно-морального виховання дітей та молоді .

З вітальними словами до учасників звернулися Марусинець Мар'яна Михайлівна, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, та Ярослав Михайлович Сивохоп, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент, наголосивши на унікальності та важливості проведення фестивалю-конкурсу.

Голова журі Віктор Васильович Бедь – єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України ,доктор богословських наук, доктор юридичних наук, професор, президент Карпатського університету імені Августина Волошина та Міжнародної академії богословських наук побажав учасникам бути дбайливими, добрими, відповідальними і навіть новаторами, енергійними професіоналами своєї справи.

 

urpdms1

urpdms1