IREX

Проєкт року 2020

irexЗакінчується 2020 рік, неочікувано складний, водночас, з новими можливостями, які відкрив для нас проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Звісно, це не єдиний проєкт, учасником якого є Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти. Однак за результатами й досягненнями він не тільки перевершив наші очікування, а й відкрив чудові перспективи удосконалення професійного розвитку педагогічних працівників області.

Інтеграційна методика проєкту

Інтеграційна методика IREX полягає в розвитку критичного мислення сучасної молоді та формування вмінь орієнтуватися в сучасній інформаційній екосистемі та протистояти шкідливим впливам через інтеграцію інфомедійної грамотності в шкільну програму, безпосередньо в навчальні матеріали уроків. Сьогодні учасниками проекту вже є представники 21 закладу вищої освіти та 25 інститутів післядипломної педагогічної освіти, 650 шкіл-учасниць проєкту з усієї України; розроблено понад 250 навчально-методичних матеріалів (вправ для інтеграції інфомедійної грамотності під час навчання). Заклади учасники, ЗІППО у тому числі, отримують «бокси» із начальними розробками, допоміжними матеріалами. Так «в роботі», тобто вже використовуємо, навчальний комплект для вчителів мистецтва, у наступному очікуємо такі ж матеріали для вчителів історії та української мови. 20 педагогічних і науково-педагогічних працівників – викладачів ЗІППО пройшли навчання, як упроваджувати інфомедійну грамотність у системі підвищення кваліфікації.

Щоб дізнатись більше про проєкт «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність», натисніть ТУТ

Наразі: ви можете знайти інформацію про проЄкт на https://www.facebook.com/groups/574403519769624/ та ТУТ

 

Бонуси проєкту

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), яка впроваджує проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», повідомило особливо важливу інформацію. Йдеться про повну технічну підтримку й розширення ресурсів у сфері ІТ технологій нашого закладу компанією Майкрософт.

Про проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

irexЩоб дізнатися більше про проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», натисніть ТУТ

Базова інформація про проєкт, компонент 2020

Також можна знайти інформацію про проєкт на https://www.facebook.com/groups/574403519769624/ та ТУТ