Участь роїв „Кожум’яки” і „Полуботки” УЗОШ І – ІІІ ступенів № 20 – ліцею „Лідер” Ужгородської міської ради у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) 2021 року
Діяльність українських молодіжних та дитячих громадських об’єднань (організацій) на Україні
Національно-патріотичне виховання як пріоритет нової стратегії виховання
Українська держава та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які є для українців доленосними, – відносини із своїми сусідами, розгортання миролюбивої політики, нове бачення встановлення світового порядку на планеті.
Національно-патріотичне виховання учнів – важлива складова сучасного освітнього процесу
Відомий педагог Володимир Сухомлинський писав: „Творення людини – найвище напруження всіх наших сил. Це і життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво. Діти – не тільки і не стільки джерело радості. Діти – це щастя, створене нашою працеюˮ. Ці мудрі слова, сказані кілька десятиліть тому, актуальні і по сьогодні.
У процесі виховання молодого покоління перед педагогами постає чимало складних і водночас важливих завдань. Як виростити гармонійну особистість? На які моральні цінності зорієнтувати дитину? Як допомогти їй зберегти доброту, людяність, вірність своїм родинним витокам? Як підтримати допитливість дитини і зробити процес навчання та виховання цікавим для них і бажаним?
Презентація книги „Любове моя – Україно”
9 лютого у Виноградівському міському Будинку культури відбулася презентація книги „Любове моя – Україно” з досвіду роботи закладів загальної середньої освіти району щодо впровадження Концепції національно – патріотичного виховання.
Про відзначення 100-річниці Української революції
Заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку: теорія і практика
Нещодавно в актовій залі Міністерства освіти і науки України відбулася Всеукраїнська науково-методична конференція "Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку: теорія і практика", на якій були присутні науковці та педагоги-практики.
Формування національної свідомості
9 грудня на базі Хустської загальноосвітньої школи № 2 відбувся бінарний семінар учителів української мови та літератури і вчителів художньо-естетичного циклу з проблеми «Формування національно свідомої, духовно багатої особистості через упровадження принципів аксіологічної педагогіки». У рамках семінару відбулася низка заходів: урок української літератури у 9 класі «М. Гоголь. Національний дух у творчості Гоголя. «Вечір проти Івана Купала» (учитель Діана Ганусинець); урок музичного мистецтва у 6 класі: «Музичні жанри у театрі та кіно (мюзикл)» (учитель Віктор Грицак); майстер-клас «Пісенна творчість українських поетів» (учитель Ольга Білак); виступ драматичного гуртка «Андріївські вечорниці» (учителі Марина Молнар, Олеся Маланій).
Виховати патріота України
Відповідно до плану районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури наприкінці минулого тижня у районному методичному кабінеті відділу освіти Хустської РДА пройшла «творча майстерня» з проблеми «Особливості національно-патріотичного виховання учнів у процесі вивчення зарубіжної літератури».