Участь роїв „Кожум’яки” і „Полуботки” УЗОШ І – ІІІ ступенів № 20 – ліцею „Лідер” Ужгородської міської ради у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) 2021 року

IMG 0375Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”) є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Кожного року до цієї гри залучається все більше і більше учасників.
Із самого початку запровадження цієї Гри у закладах освіти України здобувачі освіти Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів 20 – ліцею „Лідер” Ужгородської міської ради беруть активну участь на шкільному і міському етапах. У 2019 році, посівши перше місце на І (міському) етапі Гри, взяли участь у ІІ (обласному) етапі, де здобули ІV місце.
У закладі освіти створена система, яка відповідає основним завданням гри „Сокіл” („Джура”), а саме: виховання здобувачів освіти у дусі відданості Україні та українському народові, набуття здобувачами освіти знань, умінь і навичок, необхідних захиснику України, формування у молоді високих морально-психологічних якостей, оволодіння гуртківцями основами народної культурної спадщини тощо.
Цього року у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) беруть участь два рої – „Кожум’яки” (середня вікова група) і „Полуботки” (старша вікова група). У зв’язку з обмеженнями, викликаними пандемією CОVID-19, цей етап проходить у режимі он-лайн і триває з 13.05.2021 по 09.06.2021. У цей період гуртківці проходять випробування „Відун” на платформі Google, беруть участь у конкурсах „Підтягування” і „Віджимання”, презентують роботу рою протягом року, демонструють свою „Книгу звитяг”, також проходять випробування у конкурсі „Пластун” („Орієнтування на місцевості”), у конкурсі „Впоряд” („Стройова підготовка”), у конкурсі „Ватра” та „Таборування”.
Геннадій Шмігельський