До уваги держслужбовців та всіх охочих підвищити рівень мовно-комунікативної компетентності з української мови! Експрес-курс за Програмою іспиту на рівень володіння державною мовою!

 

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти розпочинають роботу підготовчі курси з української мови.
Програма курсів укладена з урахуванням вимог до рівня володіння державною мовою особами, які зобов’язані володіти державною мовою та за­стосовувати її під час виконання службових обов’язків (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0925-21#Text).

Кваліфіковані викладачі-філологи курсу допоможуть опанувати Програму іспиту на рівень володіння державною мовою особами, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків. Разом із мовним і мовленнєвим зростанням слухачі курсів зможуть відчути здорову конкуренцію та результативний нетворкінг і реалізувати у наступному найпалкіші комунікативні амбіції.
Отже, якщо Ви держслужбовець (і не тільки) і маєте бажання підвищити свій рівень мовної і комунікативної компетентностей з української мови, щоб успішно скласти іспит на рівень володіння державною мовою, тоді цей курс – для Вас!
Курси проводяться за адресою Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти: м. Ужгрород, вулиця А. Волошина, будинок 35, аудиторія № 13.
Графік проведення: щочетверга з 9.00.
Реєстрація на курси відбувається за посиланням https://forms.gle/vtdX2awSmZUZPzUUA і завершується щосереди о 21.00 год.
У формі для реєстрації зазначаються: Прізвище, імʼя, по батькові/ Освіта /Фах за дипломом/ Рік закінчення загальноосвітньої школи/Контактний телефон, електронна адреса.
Для зарахування на курси необхідно сплатити 250 грн на рахунок
Код 02139723
IBAN UA 568201720314281005201053197
ДКСУ м.Київ у м.Ужгороді
Призначення платежу за підготовчі курси з української мови

Обов’язковою умовою відвідування курсів є наявність сертифіката про щеплення від COVID-19 та дотримання правил безпеки в період карантину.

Чекаємо на Вас!