Подвигу Небесної Сотні присвячується

podvyh 1

Минулого тижня по всій Україні проходили заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Небесна сотня – герої України. Вони не здавались і боролись. Боролись до останнього подиху. Вони боролись за надію. Надію на краще майбутнє, за щастя своїх близьких. Вважаємо, що кожен свідомий громадянин України має пам’ятати шляхетний вчинок Небесної Сотні, адже вони віддали своє життя за нас, за світле майбутнє країни.
22 лютого Хустською районною Станцією юних туристів проведено хвилину мовчання з нагоди вшанування пам’яті Небесної Сотні із запаленням свічки пам’яті, проведено районний конкурс „Техніка в’язання туристичних вузлів” серед гуртківців Хустської районної Станції юних туристів, присвяченого Дню Небесної Сотні; (90 учасників, 25 гурткових колективів із 13 ЗОШ району). У перерві між турами конкурсу відбулася зустріч з нашими земляками, учасником Революції Гідності Андрієм Ткачуком та учасником бойових дій АТО Юрієм Гобаном.
Організовано та проведено флешмоб із вшанування пам’яті Небесної Сотні. Гуртківці за допомогою синіх та жовтих повітряних кульок створили зображення державного Прапора України, а керівники гуртків з червоними повітряними кульками вийшли в середину прапора у вигляді серця, символізуючи шану пам’яті Небесній Сотні (120 учасників).
Ми закликаємо своїх вихованців постійно пам’ятати про всіх Героїв за часу Майдану, про тих захисників, які загинули у зоні АТО, які поклали свої голови за наше майбутнє. Нехай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, а живим дасть силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення української держави на українській землі.

Папп В.М.,
методист Хустської СЮТ

podvyh 2