„Гармонія музики, рухів і слова"

IMG 12441

Одним із важливих принципів сучасної освіти є оптимізація навчання через застосування новітніх освітніх технологій і, зокрема, мнемотехніки як одного з найефективніших методів засвоєння інформації.


Дошкільний вік – це період накопичення музичних вражень, інтенсивного розвитку музичного сприймання, емоційної сфери та творчої уяви, уваги, мислення, музичної пам'яті.
Саме тому В. Кір'яновою, методистом РМК, організовано семінар музичних керівників ЗДО району з теми „Мнемотехніка та музика в житті дитини", який відбувся на базі Шаянського НВК (директор М. Сита).
У рамках семінару музичний керівник М. Баюр не просто поділились власним досвідом упровадження технології, але й практично продемонструвала це на прикладі заняття в різновіковій групі „Мнемотехніка та музика".
В. Кір'янова методист РМК, у своєму виступі-презентації детально зупинилася на використанні наочності, зокрема, мнемоквадратів, мнемодоріжок та мнемотаблиць у роботі з дошкільниками та наголосила, що мнемотехніка є системою методів і прийомів, які забезпечують успішне запам'ятовування, збереження і відтворення інформації.
Учасники семінару вкотре переконалися: завдання, які стоять перед сучасним музкерівником, складні й почесні. Їх виконання потребує розуму і снаги, щедрої душі та професійних умінь відповідно до обраної справи, а головне – любові до дітей.

М. Паш,
голова м/о музичних керівників,
Хустський р-н

IMG 12511