„Методичний дайджест”

vuw 2

Нещодавно у Вишківському НВК ім. Ф. Келчеі методистами РМК Вікторією Кір’яновою та Оленою Андьол проведено „методичний дайджест” для музичних керівників ЗДО та вчителів художньо-естетичного циклу ЗЗСО „Педагогічна творчість – крок до результативного успіху та досягнення мети у роботі з обдарованими дітьми”.

 

У рамках методичного заходу працювали дві секції: музичні керівники ЗДО та вчителі художньо-естетичного циклу району.
„Педагогічна творчість у народних традиціях та звичаях, духовних та культурних надбаннях угорського та українського народів” – такою була тема, над якою працювали музичні керівники закладів дошкільної освіти. Було проведено відкрите заняття у старшій групі „Традиції та звичаї угорського народу: святково-обрядова культура” (керівник музичний Олена Ганко). Учасники заходу мали змогу взяти участь у тренінгу „Творчість і я”, проведеному методистом Вікторією Кір’яновою та Монікою Паш, головою РМО.
Учителі художньо-естетичного циклу працювали над темою „Професійна майстерність вчителя – необхідна складова у роботі з обдарованими дітьми”.
У рубриці „Інформдайджест” із презентацією виступила Олена Андьол, методист РМК, яка звернула увагу присутніх на проблему обдарованості, творчості та інтелекту, наголосила на важливості роботи з обдарованими дітьми в закладах освіти.
„Рецепти успіху” – таку назву мав наступний крок методичного заходу, де були проведені майстер-класи: „Розпис тарілки у стилі „колочої” (Сільвія Станко, вчитель образотворчого мистецтва) та „Створення макету середньовічного замку” (Василь Цюбик, вчитель предмету „Мистецтво”).
Із концертною програмою „Музика – мова душі” виступили обдаровані учні Вишківського НВК ім. Ф.Келчеї (Тімео Тудовші, вчитель музичного мистецтва).
Завершився „методичний дайджест” екскурсією у Вишківську реформатську церкву, під час якої педагоги мали змогу доторкнутися до культури угорського народу, познайомившись з архітектурою будівлі, її фресками та прекрасним звучанням органу.

Мирослава Рознай,
вчитель Крайниківської ЗОШ І – ІІІ ст.

vuw 1

vuw 3

vuw 4

vuw 5