З любов’ю та добром у серці

myk 1

День Святого Миколая – це особливе свято, яке вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, всепрощенню та любові до ближніх. У цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого, і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

 

З метою надання посильної допомоги дітям малозахищених категорій та дітям з особливими освітніми потребами, формування громадської й соціальної активності дітей та учнівської молоді, розвитку в них почуття милосердя, толерантності, колективізму з 18.11.2019 по 16.12.2019 методистами районного методичного кабінету Хустської РДА О. Андьол В. Кір’яновою проведено в районі благодійну акцію „Діти – дітям”.
У ній взяли участь учні, вихованці та педагоги 30 загальноосвітніх шкіл, 8 навчально- виховних комплексів та 22 закладів дошкільної освіти району. У рамках акції отримали подарунки 365 дітей (39 вихованців навчально-реабілітаційного центру, 147 – Нижньобистрівської гімназії та 179 – Вільшанського дитячого будинку). Також було передано книжки, канцтовари, іграшки, засоби гігієни, медикаменти, розвивальні ігри, робочі матеріали для майстерень, одяг та взуття.
З концертною програмою „Подаруй хвилинку щастя”та подарунками до них завітали талановиті діти району, переможці конкурсів вокального мистецтва „Повір у себе” та „Звучать струни дитячих сердець”.
Вихованці закладів освіти мали змогу познайомитись та поспілкуватися зі своїми ровесниками, які напередодні такого світлого свята своєю щирістю запалили іскорки радості в очах дітей та викликали усмішки на їхніх обличчях.
Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції та подарував дітям справжню зимову казку, хто знайшов вільний час і провів його з ними, створивши незабутню атмосферу.
У ці святкові дні хочеться побажати кожній родині добра і щастя, миру і достатку, затишку та духовної благодаті. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай благословить усіх на добрі помисли і справи.

Любов Ковач,
заступник директора
з навчально-виховної роботи
Нижньобистрівської гімназії

myk 2 myk 3

myk 4