Відбувся тренінг Івана Іванова (онлайн-платформа „УМІТИ”)

umity 1

Давня мудрість каже: „Хто стоїть на місці, той відстає”. А хто не хоче відставати, той мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому і полягає основна місія сучасного учителя.

 

Уже не достатньо бути на уроці та поза ним актором, режисером, диригентом, дипломатом, психологом, новатором і компетентним фахівцем. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку.
Високі вимоги до сучасного педагога обумовлені об’єктивними потребами суспільства, новими завданнями, які ставить перед нами життя. Сучасний вчитель повинен навчити дітей системному мисленню, методам пізнання та самоорганізації, допомогти розкрити власний потенціал, стимулювати та активно використовувати творчі можливості кожної особистості. Зацікавити та навчити дітей учитися.
Саме у такому дусі і з подібними гаслами провели вихідні 25 та 26 січня вчителі Хустського району. На базі Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-треніг „Нові технології в навчанні дітей”. Головував на семінарі Іван Іванов, засновник освітньої платформи „Центр нової освіти”, який представив онлайн-платформу "УМІТИ ВЧИТИ".
Насиченість програми аж зашкалювала. Учителі ознайомилися і навіть спробували деякі методи проектного навчання, вчилися створювати доповнену реальність, використовувати універсальні тренінгові вправи у навчанні. Педагоги практично виконували вправи на знайомство та зближення, вправи на очікування, руханки, вправи на рефлексію та підведення підсумків.
Відділ освіти Хустської районної державної адміністрації висловлює щиру подяку колективу Стеблівської школи та директору закладу Сабадош Наталії Степанівні за організацію тренінгу та можливість для вчителів підвищити свою кваліфікацію й отримати відповідні сертифікати.

С. Король,
вчитель Вишківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 umity 2

umity 3

umity 4