Свято весни і матерів

svatovesnyirshavasadok

Позаду холодні, довгі зимові вечори. Надворі усе пробуджується, оживає. Приємно відчути теплі дотики сонечка. Щебет пташок нагадує про те, що незабаром розпочнеться пора засівання на полях. Нарешті завітала зелена весна. А разом із весною прийшли свята. Перше – свято усіх жінок – 8 березня, за ним – національне свято – вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка. Про ці події, звичайно, не забули у дитячому садку села Горбок Іршавського району.

Вже стало доброю традицією відзначати весняні свята – дітки готують інсценівки, виконують пісні та вірші для своїх матусь, а вихователі допомагають маленьким вихованцям приготувати приємні подаруночки для мам. Напередодні Всесвітнього жіночого дня – 8 Березня – завідувач садка Ганна Алфелді зустріла гостей привітальним словом, щиро побажала усім присутнім жінкам та бабусям жіночого щастя, доброї долі й мирного неба.
До побажань своєї наставниці приєдналися дітки із садка, які підготували вірші й пісні. Але спочатку усі присутні, гості та маленькі вихованці щиро помолилися за нас усіх та за Україну!
Привітальним словом та завзятим танцювальним номером розпочав свято веселий Буратіно зі своєю подружкою Мальвіною. Слідом за казковими героями на свято завітала Весна, яка прийшла до садка разом із Квітками. Не обійшлося без перших весняних друзів – Метелика та Білочки. Найбільшу радість навесні приносить сонце, й у сільський садок привітати матусь завітало тепле Сонечко. Також казкові герої Червона Шапочка, Вовк та Лісовичок поспішили привітати усіх присутніх. Діти весело співали пісень, декламували вірші, а матері захоплено і з радістю слухали своїх маленьких артистів. Наостанок всіх вразив приємний сюрприз від працівників садка – вірш маленької переселенки з Луганщини Волкової Даші, виконаний нею українською мовою. Адже дівчинка досі зовсім не вміла говорити рідною мовою.
Вітаємо із жіночим святом наших працівниць садка. Дякуємо Вам, наші любі трудівниці, за Вашу щоденну клопітку роботу, за навчання і виховання наших малят і за віддану нашим дітям любов, турботу і ласку.

І. Попович,
мати вихованця ДНЗ