„Малі олімпійські ігри” у ЗОШ №2

olimp 4

Перший робочий тиждень шкільного життя для учнів та учительського колективу Іршавської ЗОШ №2 був насиченим та цікавим. Після довгих літніх канікул діти знову зустріли своїх однокласників, поділилися враженнями від літнього відпочинку та оздоровлення. Кожен по-своєму добре відпочив та набрався сил і енергії. А доказом своїх фізичних здібностей у нагоді стало проведення першого учнівського свята – загальношкільної спартакіади «Малі олімпійські ігри» серед учнів 1-11 класів ЗОШ №2. Шкільна олімпіада проводилася на виконання наказу відділу освіти Іршавської РДА «Про проведення районної спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ та І-ІІІ ступенів у 2016/2017 навчальному році» (№429, 23.08.2016) та присвячувалася Дню фізичної культури і спорту.

Урочисто, у шкільному супроводі Гімну України, розпочалося веселе спортивне свято. Як і зазвичай, зі вступним словом та побажаннями перемог виступила директор школи Г.Ю. Гичка. Ганна Юріївна наголосила, що проведення шкільної спартакіади є, перш за все, пропагандою фізичного виховання і спорту як важливого засобу збереження і зміцнення здоров’я, загартування, підвищення працездатності учнів та побажала дітям здобути перемоги для подальшої участі у районних, обласних та Всеукраїнських спортивних змаганнях школярів.
Кожна команда вишикувалася, представила особистий девіз із своїми емблемами та представила спеціально підготовлені плакати на спортивну тематику. Учителі фізкультури та організатори шкільної спартакіади К.В. Савелій та І.М. Плескач розробили відповідну віково-спортивну програму, яка включала такі види змагань:

серед учнів 1-4 класів – рухливі ігри;

5-6 класів – біг 30 метрів та піонербол;

7-9 класів – біг 60 метрів, міні-футбол та підтягування на перекладині;

10-11 класів – біг 100 метрів, стрибки з місця та пляжний волейбол.

Діти кожної команди боролися як справжні олімпійські спортсмени, адже це велика честь цілим класом отримати високу нагороду у школі!
Суддівська команда визначить переможців – з кожної номінації та віковій категорії відповідні 1, 2 чи 3 місця. Про підсумки змагань керівництво школи оголосить на черговій урочистій лінійці, а переможці обов’язково отримають заслужені грамоти. І якими б результати не були, кожен учень добре знає, що головне у шкільній спартакіаді – не перемога, а участь у ній, можливість позмагатися зі своїми ровесниками та просто добре провести час з улюбленими вчителями у шкільному колі! Адже шкільне життя таке прекрасне і таке спортивне!

olimp 2

olimp 3

olimp 1