Іршавські гімназисти – за здоровий спосіб життя!

himn 3

Надворі осінь, отже, час для збору врожаю. Саме у цей жовтневий період у школах проводять різноманітні заходи: „Осінь золота”, „Дари осені”, „Осінні пейзажі” тощо. Нещодавно в Іршавській гімназії (директор Онисько Н.Ю.) проходив місячник шкільних бібліотек „Шкільні бібліотеки – за здоровий спосіб життя”.

Учні гімназії розмалювали малюнки та виготовляли з паперу макети продуктів харчування. Виставку дитячих проробок розмістили у коридорі школи.
Бібліотекар гімназії І.С. Артиш склала план роботи, залучивши класних керівників та вчителів до проведення бесід, лекції, розповідей, квестів із учнями про роль та переваги здорового способу життя.
До місячника у гімназії долучилися й учні молодших класів, які виготовили аплікації та намалювали малюнки. Варто зазначити, що поняття „здоровий спосіб життя” вміщує як здорове, правильне харчування, так і здоровий спосіб життя: заняття спортом, успішне навчання, особиста гігієна, а також активний відпочинок на природі.
Один з гімназистів 3-А класу Молнар Артем виготовив саморобну книжечку, де показав своє бачення здорового способу життя: відпочивати на природі, берегти її та любити. У книжечці „Маленька книга про велику любов до природи” розміщено вірші про природу, загадки, цікаві факти про особливості рослинного та тваринного світу краю, а також правила поведінки у лісі.
Завдяки проведенню місячника здорового способу життя та наглядної виставки учнівських робіт, іршавські гімназисти пропагуватимуть здоровий спосіб життя.

Ірина Попович,
мати гімназиста 3А класу

himn 1

himn 2

himn 4