Літо – найкраща пора для відпочинку школярів

Літні канікули стартували. Доки старшокласники складають іспити, учні молодшої школи вже відпочивають у літніх таборах. Цьогоріч відпочити й оздоровитися школярі Міжгірщини, як і в попередні роки, можуть при своїх рідних школах.
У Міжгірському районі при навчальних закладах почали роботу 27 таборів з денним перебуванням, з яких один, мовний, – на базі Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ступенів ім. А.Волошина. В них оздоровлюється 2121 дитина, в тому числі 30 – у мовному таборі. Таким чином 38 відсотків від загальної кількості учнів активно відпочивають в пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням.

З 4 червня 16 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, також проходять оздоровлення в таборі «Сонечко» на базі санаторію «Верховина». Тут вони мають змогу смачно та калорійно харчуватися, проходити лікувально-профілактичні процедури, брати участь у туристично-оздоровчих походах та екскурсіях, грати в різні інтелектуальні ігри, конкурси, естафети тощо.
Оздоровчі заклади провели для дітей екскурсії в музеї села Колочава, реабілітаційний центр бурого ведмедя природного національного парку «Синевир», водоспад «Шипіт», озеро «Віта».
Бажаємо всім дітлахам відпочити по-справжньому, отримати максимум позитивних емоцій і з новими силами і натхненням приступити до навчання з 1 вересня.

mizhhirja1

mizhhirja2