Свято дошкілля на Мукачівщині

 

Золотосяйна осінь щедра не тільки своїми врожаями, щедра вона й на свята. У ці гарні, теплі осінні дні наше суспільство відзначає Всеукраїнський День дошкілля – професійне свято працівників дошкільних навчальних закладів.


Люблячим, терпеливим, добрим, справедливим, закоханим у свою справу працівникам дошкільних установ Мукачівського району присвячене районне свято з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля, що відбулося 26 вересня у драмтеатрі м. Мукачева. У святкуванні взяли участь голови сільських та селищних рад, керівники та працівники дошкільних навчальних закладів Мукачівського району. Привітали дошкільників району Михайло І.П., голова Мукачівської районної ради, Біров О.З., заступник голови райдержадміністрації, Товт О.О., начальник відділу освіти. Свою творчість у цей святковий день працівникам дошкілля подарував естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості педагога-дошкільника, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини.
Із нагоди професійного свята кращим вихователям району, призерам та лауреатам конкурсу «Вихователь року» заступник голови райдержадміністрації та начальник відділу освіти вручили грамоти та цінні подарунки. У цей день було нагороджено 73 працівників дошкільних навчальних закладів району.
Щирі вітання та слова вдячності зі сцени пролунали на адресу керівників дошкільних навчальних закладів, які забезпечують моральну чистоту, умови роботи й дозвілля, власним прикладом надихають до праці й творчого зростання свої педагогічні колективи.
Вітаємо усіх працівників дошкілля з чудовим святом. Нехай множаться Ваші добрі діла, здоров’я Вам, щастя і добра!