Феєричне шоу молодості, краси і таланту

feershow-molodikrasy1

Вже стало традицією у ВП НУБіП України «Мукачівський аграрний коледж», щоосені, до дня студента проводити конкурс «Красуня коледжу». З року в рік студенти, викладачі та батьки очікують цю захоплюючу подію, адже це не просто конкурс та концерт - це пошук найталановитішої, найкреативнішої, найстильнішої, найкрасивішої студентки коледжу. Так було і цього разу.


14 листопада в приміщенні актового залу коледжу відбувалося феєричне шоу молодості, краси і таланту - конкурс «Красуня коледжу - 2013». Глядачів та вболівальників було стільки, що яблуку ніде було впасти, претенденток на титул - 11 талановитих ерудованих граційних красунь-студенток, які поставили перед собою мету - не розвіяти сподівання рідних та однокурсників, вразити журі, показати себе з найкращої сторони та здобути титул переможниці і королеви балу. Не секрет, що потай багато студенток навчального закладу мріють про цей титул, а тут до бажаного всього декілька кроків, але яких…
Конкурсантки представили себе і свій стиль за допомогою відеопризентацій та дефіле у діловому костюмі. Для багатьох дівчат сцена і така велика аудиторія – вперше, але не дивлячись на це вони трималися гідно і професійно.
Приємним сюрпризом для більшості глядачів та вболівальників був конкурс «Зорепад талантів». Присутні переконалися, що перед ними не лише красиві, але й артистичні, голосисті, граційні дівчата. Гучними аплодисментами нагородила публіка виступи таких студенток як Іванка Мисло, Інну Стець, Марину Туряницю, Діану Клим та Діану Штефуряк.
Дефіле конкурсанток у вечірніх сукнях поступово перетворювалось на казку про чарівних попелюшок, яких очікують принци з оберемками квітів. Від емоцій у вболівальників захоплювало подих.
Після конкурсу «Вечірній променад» глядачі залу бюлетенями обрали претендентку на титул «Міс глядацьких симпатій». Нею стала студентка другого курсу відділення ветеринарної медицини групи ВМ-24 Марина Туряниця.
Допоки журі сперечалися кому віддати перемогу, а також у перервах між конкурсами своїми талантами публіку розважали студенти коледжу Микола Гога, який своїм вокалом покорив зал, Девід Бакош зіграв чудове соло на саксофоні, а Паво Чобо та Борна Вівіян виконали угорський народний танець. Випускники коледжу Володимир та Віталій Павлики завітали в коледж не тільки привітати конкурсанток, а й показати свою творчість - розважали публіку читаючи реп. Глядачі в залі отримали масу позитивних емоцій та насолоди.
І ось настала найбільш хвилююча мить - підведення підсумків конкурсу. У залі та за кулісами панує неймовірне напруження, адже всі учасниці показали себе з найкращої сторони. Зрозуміло конкурсанток одинадцять, а корона - одна. Незважаючи на рішення журі з впевненістю можна вважати, що переможцями конкурсу стали всі учасниці конкурсу, всі вони гідні носити цей титул!
За рішенням журі титул «Красуня коледжу 2013» здобула студентка третього курсу туристичного відділення групи ОТГ-31 Мисло Іванка, якій передала корону минулорічна переможниця конкурсу - Вікторія Мага. Титул «Віце-міс» дістався студентці четвертого курсу агрономічного відділення групи АГ-41 Клим Діані.
Проведення цього конкурсу стало можливим за фінансової підтримки студентської профспілки, яка придбала для всіх учасниць конкурсу цінні подарунки, а також кафе-бару «Гавань», приватного підприємця Олександра Котлубая, та інші, яким ми щиро вдячні за допомогу.
Ще раз вітаємо переможців, а тим хто не здобув титулу скажемо: «Сміливо мрійте, впевнено дійте, адже дорога підкоряється тому, хто йде!». Головне вірити в себе, не зупинятись і йти далі.

 Заступник директора ВП НУБіП України
 «Мукачівський аграрний коледж»
 І.Ф. Щур

feershow-molodikrasy1

feershow-molodikrasy1