Виховуємо патріота – формуємо національну свідомість!

patr 212-13 жовтня в Дубриницькому ліцеї відбулися національно-патріотичні заходи до Дня захисників та захисниць України.
Патріотизм – якість людського характеру, любов до Батьківщини, що спонукає до великих та малих вчинків в ім’я Вітчизни, любов до рідного краю. Патріотизм, як і честь, виховує сильних особистостей, породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ.
Виховання патріотів – це навчання на цінностях: традиціях, історії, культурі. Це усвідомлене ставлення до власної національної ідентичності. Заклад освіти сприяє формуванню свідомості та гідності юних патріотів, формуванню українки/українця, які діють на основі загальнолюдських, національних та європейських цінностях.
Система виховної роботи, що проводиться в ліцеї, спрямована напосилення патріотичного виховання. З нагоди Дня захисників та захисниць України в Дубриницькому ліцеї проведено культурно-мистецькі, просвітницькі, військово-патріотичні заходи, які висвітлюють історичний поступ українського народу, спадкоємність тисячолітніх військових традицій України, толерантне ставлення до цінностей і переконань представників іншої культури, а також до регіональних та національно-мовних особливостей, рівність усіх перед законом, готовність захищати суверенітет та територіальну цілісність України.