Тиждень педагогічної майстерності

tacjiv-tyxhd-pedmaist-1

У сучасних умовах розвитку освіти кожен педагог, що усвідомлює потреби сучасного суспільства і власну відповідальність за якість надання освітніх послуг не тільки перед державними органами, а перш за все своїми учнями, їхніми батьками та колегами-педагогами, намагається впроваджувати у свою роботу нові освітні технології. З метою вивчення роботи керівників гуртків, упровадження в навчально-виховний процес ефективних форм і методів роботи з гуртківцями як засобу розвитку творчості педагога з 21 по 28 листопада 2014 року в Тячівському райЕНЦ проводився Тиждень педагогічної майстерності.

Протягом цього терміну проводилися наступні заходи:
- огляд методичних розробок педагогічних працівників за навчальний рік; ведення конспектів занять, наявність дидактичних матеріалів, наочності, ТЗН для проведення занять гуртків;
- організовано взаємовідвідування занять: майстер-клас із учнями середнього шкільного віку «Використай повторно» (керівник С.М. Ковач), творче учнівське об’єднання «Лікарські рослини» та відкрите заняття в творчому учнівському об’єднанні «Юні валеологи» «Сім’я і здоров’я» (керівник В.В. Куцин) на базі Буштинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
- методичний день «Шляхи та способи активізації гурткової діяльності вихованців райЕНЦ в процесі дослідницької роботи юннатів. З досвіду роботи гуртка «Юні садівники» та «Юні квітникарі», який підготували керівники гуртків М.С. Розман, М.В. Кирита, Т.О. Бердар.
У рамках Тижня педагогічної майстерності відбулася виставка педагогічних напрацювань: методичних розробок занять гуртків, проведення масових виховних заходів, дидактичних та ілюстративних матеріалів, які використовуються на заняттях, портфоліо керівника гуртка.
Матеріали на виставку представили: Т.Ф.Мошкіна – методист з інформаційно-методичної роботи; О.В.Сасин – заступник з навчально-виховної роботи; Л.М.Поп – заввідділу оргмасової роботи; Е.Й.Малешко – заввідділу екології та природоохоронної роботи; М.С. Розман, В.В. Маджара, О.В. Копинець – керівники гуртків.
За підсумками проведеного методичного заходу прийнято рішення націлити дії всіх учасників навчально-виховного процесу на підвищення рівня педагогічної культури колективу з урахуванням креативних здібностей колег та їхніх вихованців, зроблено висновки про достатній рівень проведених методичних заходів.
Матеріали досвіду роботи педагогів стали основою для подання на Всеукраїнську щорічну виставку видавничої продукції з еколого-натуралістичного напряму – «Позашкільна педагогіка»  (м.Київ, НЕНЦ).

tacjiv-tyxhd-pedmaist-2