Ужгород, Ужгородський район

Різні та Рівні! Толеруємо різноманітність, говоримо про права людини, активно навчаємося

257583221 1050042295809150 1273492874893169759 nНаш світ прекрасний своїм розмаїттям. Проте іноді, через нав’язані стереотипи, через власні страхи чи ще з якихось причин, ми можемо це не побачити. 16 листопада, у Міжнародний день толерантності, педагоги Дубриницького ліцею разом із психологинею допомагали учням та ученицям зрозуміти що таке „толерантність”, „повага”, „різноманітність”, „самовираження”, „індивідуальність”, „гармонія”.

Діти України – за мир на землі!

1632237600771Сьогодні з нагоди Міжнародного дня миру в Кам'яницькому ОЗЗСО I-III ст. Оноківської сільської ради Ужгородського району відбулися тематичні заходи. Учні 5 класу підготували стіннівку "День Миру!", учнівські колективи 6-х та 7-х класів провели конкурс малюнків та малюнків на асфальті "Діти України – за мир на землі!", підготували малюнки для шкільного стенду "Ми за мир". Зі шкільного радіо прозвучала інформаційна хвилинка "Разом заради миру". Адже найбільше у світі щастя – це мир!

Е-лист подарунок дорослим

коронаУ рамках соціально-педагогічної комунікації дошкільники Яроцького ЗДО Баранинської сільської ради написали е-листа дорослим як подарунок на День Святого Миколая, котрий любить дітей і робить добрі справи.

Е – лист подарунок дорослим

Любі дорослі!
Ми дякуємо Вам за те, що Ви навчили нас носити захисні маски.
Дякуємо за те, що Ви подаєте нам приклад як часто і ретельно треба мити руки теплою водою з милом.
Дякуємо за те, що навчаєте нас тримати дистанцію – певну відстань між нами дітьми і дорослими під час гри, спілкування, розваг на свіжому повітрі.
Дякуємо Вам за добрі поради – не спілкуватися з незнайомими людьми.
Дякуємо Вам за те, що Ви оберігаєте нас і наше здоров’я.

З повагою малята Яроцького ЗДО

„ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ’ЯТІ!”

hol 1В історії кожного народу існують трагічні сторінки. Трагедія українського народу полягає в тому, що довгий час вони не мали своєї держави. Чужинці, які володіли нашими землями, намагалися всіма силами стерти з пам’яті народу його славну історію. Радянський режим бажання українців мати свою незалежну державу нищив голодом.

День захисника Вітчизни у Сторожницькій школі

storozhnycya 1

Патріотами не народжуються. Ними стають. Цю відому істину підтверджують дії громадян Української держави, які щиро та безкорисливо підтримують наших військових. Напередодні таких значущих свят як Покрова, День українського козацтва та День захисника України колектив Сторожницької школи вкотре продемонстрував, що робити корисні справи легко та приємно. За ініціативи членів учнівського врядування проведено благодійний ярмарок.

Учні Сторожницької школи відвідали дітей з особливими потребами

storozh 1

Усім нам давно відома істина „Людина починається з добра”. Тільки людина здатна співчувати знедоленим та намагається внести частинку світла та тепла у своє життя.
Ще в березні ми, члени учнівського самоврядування Сторожницької школи, спільно зі студентами Ужгородського коледжу культури та мистецтв провели благодійну акцію „Переваги здорового способу життя”. За зібрані кошти вирішили закупити солодощі та відвідати дітей у школі-інтернаті.

Людина починається з добра

stor 2

День Соборності України та 70-ту річницю входження Закарпаття до складу УРСР учні Сторожницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області відзначили оригінально та з великою користю. На пропозицію членів учнівського самоврядування вже вдруге цього навчального року всі учні взяли участь у благодійному ярмарку.

Нові сторінки Голодомору

20151127 112011

27 листопада поточного року учні НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ст.» та члени гуртка «Історичне краєзнавство» ознайомилися з експозицією «Хай не згасне свічка пам’яті»,  яка відкрилася в приміщенні Ужгородського краєзнавчого музею і присвячена трагічній події в історії українського народу – Голодомору 1932-1933 років. У ній представлялися нові документи, факти, фотографії, свідчення очевидців, які раніше зберігалися в архівах КДБ, а потім СБУ.