Вогонь її пісень не згасять зливи літ

chop 2

Усе коротке життя Лесі Українки було сповнене такого горіння, такої самозабутньої жадоби, зроблено в літературі було так багато, що досягнутого вистачило б на життя кількох.

Нещодавно в Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за участю учнів 7-В, 8-А, 10-Б класів під керівництвом учителя української мови і літератури Любові Чолавин проведено літературно-музичний вечір „Вогонь її пісень не згасять зливи літ”, присвячений 145 річниці з дня народження української поетеси Лесі Українки.
Метою заходу було ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом поетеси, допомогти усвідомити велич її життєвого подвигу, виховувати стійкість у життєвих труднощах, цілеспрямованість, гуманізм, естетичний смак, почуття вдячності, людської гідності та толерантності.
Під час виступів учнів пролунали пісні „Україночка” на слова А. Демиденка, пісня „Хто вам сказав, що я слабка…” на слова Лесі Українки, яку виконали учениця 8-А класу Ксенія Гусейнова та учениця 10-Б класу Тетяна Хасанова.
У виконанні Олександри Сергієнко та Івана Маухи відбулася інсценізація уривку із драми-феєрії Лесі Українки „Лісова пісня”.
Упродовж виступу до окремих творів звучала фонограма „Місячна соната” Людвига ван Бетховена.
Присутні на заході отримали позитивні емоції, поринули у світ поезії великої поетеси Лесі Українки.

chop 1