Учні Сторожницької школи відвідали дітей з особливими потребами

storozh 1

Усім нам давно відома істина „Людина починається з добра”. Тільки людина здатна співчувати знедоленим та намагається внести частинку світла та тепла у своє життя.
Ще в березні ми, члени учнівського самоврядування Сторожницької школи, спільно зі студентами Ужгородського коледжу культури та мистецтв провели благодійну акцію „Переваги здорового способу життя”. За зібрані кошти вирішили закупити солодощі та відвідати дітей у школі-інтернаті.

Небайдужі учні нашої школи та дорослі відгукнулися та принесли одяг, іграшки, а місцеві підприємці В.В. Шоля, В.В. Довганич, М.М. Піган у черговий раз долучилися до доброї справи та надали солодощі. Діти, які перебувають у школах-інтернатах, звичайно ситі, про це дбає держава. Але не в традиціях закарпатців відвідувати дітей без цукерок.
21 травня 2016 року ми здіснили довгоочікувану поїздку до Часлівської школи-інтернат для дітей з особливими потребами. Вихователі попередили малюків, що до них приїдуть гості. І діти вже очікували нас.
Учні та педагоги Часлівської школи-інтернату зустріли нас дуже гостинно. Наші дівчата Данієла Сливка, Каміла Шевчук та Яна Федор підготували невеличкий концерт. Але ці діти вразили нас до глибини душі, заспівавши у відповідь пісню. Нам подарували ляльку-мотанку, яку дітки виготовили для гостей. За дві години перебування в інтернаті ми познайомилися практичо з кожною дитиною. Ці дітки неймовірно комунікабельні і дуже талановиті: малюнки, вишивки, вироби з природних матеріалів – ці речі, які вони роблять самі, охоче демонстрували малюки.
Учні та педагоги Сторожницької школи, які взяли участь у поїздці – Софія Костик, Анна-Марія Лепп, Тоня Швайка, Евеліна Бумбак, Каміла Шевчук, Данієла Сливка, Яна Федор, Н.Ф. Ласько, В.І. Огар, Л.І. Комоні висловлюють глибоку вдячність учням, батькам, учителям, мешканцям села Сторожниця та міста Ужгород, які долучилися до організації цієї поїздки.
Особливу подяку ми хочемо висловити Маріанні Михайлишиній, очільнику районної освіти, за порозуміння та допомогу в організації усіх наших акцій, направлених на доброчинність.
А дітки з Часлівської школи проводжали нас до автобуса, кожну хвилину запитуючи, коли ми знову приїдемо. Цей день пролетів для них швидко, а ми подумали – як багато людей потребують краплину уваги, і як легко її дати. Треба зовсім трішки – захотіти!

Яна Федор,
учениця 11 класу
Сторожницької ЗОШ І-ІІІ ст.,

Ужгородський р-н