Різні та Рівні! Толеруємо різноманітність, говоримо про права людини, активно навчаємося

257583221 1050042295809150 1273492874893169759 nНаш світ прекрасний своїм розмаїттям. Проте іноді, через нав’язані стереотипи, через власні страхи чи ще з якихось причин, ми можемо це не побачити. 16 листопада, у Міжнародний день толерантності, педагоги Дубриницького ліцею разом із психологинею допомагали учням та ученицям зрозуміти що таке „толерантність”, „повага”, „різноманітність”, „самовираження”, „індивідуальність”, „гармонія”.
Як бачимо, тема непроста. Її межі важко визначити нам, дорослим, не говорячи вже про дітей. Проте усі ми розуміємо наскільки говорити про толерантність важливо, адже її наявність у суспільстві є однією з обов’язкових умов миру! Де можна „відчути” толерантність, а де „торкнутися” до її найважливіших проявів… у собі, у другові, у родині, у класі, і навіть у найнесподіваніших куточках цього прекрасного світу.
Толерантність – це повсякденне життя, активна життєва позиція, визнання та сприймання поведінки, переконань і поглядів інших людей, добро, доброта, уміння домовлятися. Насправді, складні речі можуть бути дуже простими. Говорити з дітьми на важливі суспільні теми, навчаючи їх поваги один до одного/одної легко.
Школа – простір толерантності. Навчаємося самі та навчаємо молоде покоління і хтозна, може саме за шкільною партою ми робимо крок до діалогу та миру! Давайте розширювати територію толерантності, починаючи із себе!