Співпраця між факультетом іноземної філології та навчальними закладами області

inoz fil 2

Хорошою традицією вже стала співпраця ДВНЗ «Ужгородський національний університет» із загальноосвітніми закладами області.
Так, факультет іноземної філології підготував низку заходів, з якими планує відвідати навчальні заклади області.

Днями у Великоберезнянській гімназії відбулася зустріч з представниками ДВНЗ «УжНУ». Студенти та викладачі факультету іноземної філології підготували цікаву та змістовну презентацію. Зі старшими гімназистами охоче спілкувалися завідувач кафедри німецької мови та літератури Гвоздяк О.М. та доцент Ладченко М.М. Університетські гості підготували для учнів та вчителів закладу цікаву та змістовну програму про німецьку й австрійську музику: лунали пісні, були представлені різноманітні виступи німецькою мовою. Варто зауважити, що гімназисти прекрасно розуміли зміст пісень і сценок.
Майбутнім абітурієнтам надано вичерпну інформацію про умови навчання, актуальність фахівців у сучасних умовах і місця подальшого працевлаштування. Учнів зацікавила матеріально-технічна база університету, можливість виконувати наукову роботу, змістовно проводити дозвілля у секціях і гуртках.
Викладачі запрошували майбутніх абітурієнтів вивчати іноземні мови на факультеті романо-германської філології, наголошували на позитивних сторонах навчання саме у цьому виші. На згадку у подарунок гімназія отримала посібник «Граматика» О.Гвоздяк.
Профорієнтаційна робота факультету іноземної філології також проводилася в навчальних закладах міста Ужгород, зокрема в класичній гімназії. Планується продовжувати започатковані традиції в інших закладах області.
Колектив факультету висловлює щиру подяку директорам навчальних закладів за сприяння у проведенні профорієнтації.

inoz fil 1

inoz fil 3