Першого вересня до нової школи

altНапередодні свята Першого дзвоника в селі Дротинці, на Виноградівщині, відкрили щойно збудовану школу. У вівторок, 31 серпня, символічну стрічку новобудови урочисто перерізали очільник Закарпаття Олександр Ледида, його перший заступник Іван Бушко та керівник Виноградівського району Карло Резеш.


У 1996 році стара будівля, у якій була розміщена школа, визнана аварійною і демонтована. До сьогоднішнього дня навчально-виховний процес здійснювався у пристосованому приміщенні колишнього сільського дитсадка, розповів головний освітянин області Михайло Мотильчак:
– Дуже важливе для села відкриття школи й тому, що таким чином звільняється приміщення дошкільного навчального закладу, де, думаю, вже до кінця грудня малюки матимуть можливість навчатись. А це особливо актуально – адже дошкільнята сьогодні обов’язково мають отримувати початкову освіту в садочках.
altПершого вересня новозбудована Дротинська ЗОШ I – III ступенів прийме близько трьохсот школярів.
– Відкриття школи вирішило питання двозмінного навчання. Адже колишнє приміщення, тимчасово пристосоване для занять, було затісним та з майже відсутньою матеріально-технічною базою. Сьогодні нас забезпечили усім – маємо 19 класних приміщень, чотири інтерактивні дошки, спеціально облаштовані фізичний та хімічний кабінети, комп’ютерний клас, - розказав директор школи Михайло Мізун.
Фінансування будівництва відбувалося за рахунок місцевого, обласного та державного бюджетів. Загальна вартість – майже 10 млн. грн. Найближчим часом планується також ввести в експлуатацію шкільну їдальню на 100 посадкових місць. Створення належних умов для школярів, наголошує очільник краю Олександр Ледида, залишається серед пріоритетів для керівництва області:
– Цьогоріч заплановано відкриття трьох шкіл. Свідками одного з них ми щойно стали. Школа такого рівня може позмагатись з навчальними закладами не тільки в районних центрах, а й в обласному. І сьогодні комфортні умови навчання для школярів є предметом особливої уваги влади.
Прес-центр ОДА