У Виноградівському районі проведено захист учнівських проектів з іноземної мови

vyn-zahproinoz-1

Вже третій рік поспіль у Виноградівському районі проводиться конкурс-захист учнівських проектів з іноземної мови. У березні 2015 року на базі Виноградівської ЗОШ I-III ст. №3 проведено семінар учителів англійської, німецької та французької мов «Робота з обдарованими учнями на уроках та в позаурочний час».

Цікавою була перша частина семінару – конкурс учнівських проектів-презентацій на тему «Моя Вітчизна - слави і доблесті край». У конкурсі взяли участь учні з 25 навчальних закладів району. Присутні переглянули 5 презентацій французькою, 2 – німецькою та 18 – англійською мовами.
У своїх роботах учасники продемонстрували любов до Батьківщини, відмінне володіння іноземною мовою, вміння представляти власну позицію щодо історичного минулого та сучасних подій в Україні. Найвищими балами журі оцінили презентації Боярської Елеонори (Вилоцька ЗОШ I -III ступенів №1), Сік Габріелли (Виноградівська ЗОШ I-III ступенів №8) про сім чудес України; Сакалоша Шандора (Чепівський НВК), Костак Софії, Слободяник Олександри, Бандрівського Віталія (Виноградівська ЗОШ I-III ступенів №4) про красу України в поезії; Бурменської Вікторії (Виноградівська ЗОШ I-III ступенів №2) з теми «Україна в моєму серці»; Рейпашій Ніколетти (Виноградівська ЗОШ I-III ступенів №1) про життя та події на Євромайдані 2014 року. Заслуговували уваги роботи Бочкор Лілії (Виноградівська ЗОШ I-III ступенів №7), Ченгері Ніколетти (Фанчиківська ЗОШ I-III ступенів), Богаш Євгенії (Хижанська НВК), Ярема Ангеліни (Дротинська ЗОШ І-ІІІ ступенів), які розповіли про історію та видатних людей свого села.
Голова журі Пальок Володимир Федорович подякував учасникам за творчий підхід до створення презентацій, нагородив учнів грамотами та дипломами.
Ця подія стала справжнім святом українських традицій, музики, поезії та продемонструвала жагу учнів розвиватися, вивчати нові технології, не зупинятися на досягнутому та прославляти рідну Батьківщину.
Роботу семінару продовжила завідувач РМК Гербей Оксана Юріївна, яка ознайомила вчителів з організацією та проведенням ДПА у 9, 11 класах та підготовкою до ЗНО.
Голова районного методичного об’єднання вчителів англійської та німецької мови Ізай Тетяна Миколаївна нагадала учасникам семінару про відбір підручників для 4, 7 класів.

vyn-zahproinoz-2 vyn-zahproinoz-3

vyn-zahproinoz-4

vyn-zahproinoz-5